Pre ďalšie informácie volajte: 0905 261 710

Niekoľko príbehov

V príbehoch sú mená samozrejme zmenené. Podobnosť s ľuďmi, ktorých poznáte, je čisto náhodná!

Adriana

Problémy s adoptívnym synom, ktoré začali v jeho puberte. Po adopcii sa Adriane narodili ešte vlastné deti. Pri rozostavení sa ukázalo, že adoptívny syn má strach, že Adriana ho má menej rada, ako vlastné deti. Aby predišiel bolesti z odmietnutia, začal sa on ako prvý chovať problémovo. Pomohla liečivá veta:" Mám dosť lásky pre vás všetkých."

Zdenka

Prišla riešiť problém s mužmi. Aj keď túžila po peknom vzťahu, každý vzťah, ktorý doposiaľ mala, si svojim správaním rozbila. Pri postavení Zdenkinho rodinného systému sa prišlo na to, že si z lásky k matke a jej nešťastnému manželstvu ( teda svojich rodičov) nedovolí byť šťastná.

Peter

Problém s peniazmi. Žil v neustálych dlhoch. Ešte jednu pôžičku nesplatil, už si zobral ďalšiu. Po niekoľkých rozostaveniach sme zistili, že Peter kopíroval správanie svojho dedka. Vykonali sme ozdravný rituál.

Helenka

Lekári jej zo zdravotných dôvodov odporučili hysterektómiu. Pri rozostavení sa objavil veľký pocit viny za umelý potrat. Odobratie maternice sa Helenkinmu nevedomiu zdal ako zodpovedajúci trest. Po vyrovnaní a uzdravujúcom rituáli klientka operáciu odmietla a dnes je zdravá.

Marta

Myómy na maternici. Na niekoľkých rozostaveniach sme riešili veľký hnev žien tohoto rodu na manželov, ktorý Marta prežívala na úrovni bunečných spomienok. Po uvoľnení rodového hnevu myómy zmizli.

Štefan

Nechápal, prečo si kazí manželstvo neverami. Odkrylo sa poznanie, že jeho otec bol matke neverný, ktorá to udržovala v tajnosti. Klient z nevedomej solidarity k rodičom musel toto chovanie – neveru – prezentovať už verejne.

Simona

Nevedela si nájsť vhodného partnera. Rozostavením sa rozkrylo, že tak nevedomky konala zo solidarity s maminou sestrou, ktorá po nešťastnej láske zostala slobodná.

Tereza

Nemohla dlhšiu dobu otehotnieť. Tu bolo potrebných viac rozostavení. Rozkrylo sa zneužívanie v generácii prababičky i smrť rodičky v 3. generácii. Klientka už porodila zdravého potomka.

Danka

Mala strach, že ju postihne demencia, ako jej matku. Ukázalo sa, že v rode sa v studni utopili dve deti a táto udalosť cez nevedomie strašila klientkinu matku, ktorá sa tak cez chorobu radšej odpojila. Liečivé vety a ozdravné úkony Danku upokojili.

Denisa

Mala problémy so spánkom. Odkryla sa udalosť vo 4. generácii, tu v noci došlo k požiaru chalupy, pri ktorom uhoreli dve deti. Denisino nevedomie ju nútilo neustále „dávať pozor“. Tieto zatlačené bunečné spomienky sme vyliečili.

Bibiana

Nevedela sa zmieriť so smrťou syna. Cez rozostavenie sa ukázalo, že tým veľmi trpí jej dcéra i manžel. Bolo treba viac rozostavení. Uľavilo sa klientke i ostatným členom rodiny.

Janka

Prišla s tým, že sa jej vlastne už dlho nedarí, ale v poslednej dobe čo sa mohlo, sa pokazilo. Po rozostavení sa rozkrylo, že na rode je zo života starého otca prekliatie. Toto som zrušila. Klientka za krátku dobu naradovaná zavolala, že sa jej život otočil o 180°.

Jakub

Problém s alkoholom. Ukázala sa potreba napraviť vzťah k otcovi - alkoholikovi. Na vedomej úrovni ho síce odmietal, ale "detská" láska ho nútila byť ako otec. Stačilo jedno rozostavenie, aby sa už neopil.

Viktor

Náhle problémy s 8-ročným psíkom. Rozostavením sa rozkrylo, že sa pes deštruktívnym správaním snaží upozorniť na skrytý problém člena rodiny.

Počuješ, ale nepočúvaš. Počúvaj, čo ti ľudia skutočne hovoria, a nepočuj to, čo chceš počuť.

Mária Porubčanová