Pre ďalšie informácie volajte: 0905 261 710

Iné akcie - semináre

Pozývam Vás na seminár z cyklu Premeny

Uzdravme vzťah k rodičom

 • Vyjadrenia zúčastnených k predchádzajúcim seminárom
 • Seminár je určený pre tých z vás, ktorí chcú upraviť svoj vzťah k rodičom a cez túto zmenu rozprúdiť svoju životnú energiu.

  Nezáleží na tom, či rodičia žijú alebo nie. Pokiaľ sa na nich dívame s úctou a prijímame ich takých, akými boli alebo sú, prúdi k nám od nich energia, nezávisle od toho, či si myslíme, že nás rodičia milujú alebo nie.

  Častokrát sme však od rodičov nedostali to, čo sme chceli, či sa nesprávali podľa našich predstáv. Hneváme sa na nich, odmietame ich, vyčítame im, cítime sa ukrivdení. Tým sa sami odrezávame od životnej energie a môžeme mať pocit prázdnoty a nenaplnených túžob.

  Silná energia od otca nám pomáha dosahovať naše ciele, pritiahnuť si peniaze a pomáha nám v povolaní. Ak nám chýba, náš život je plný problémov, nedarí sa nám v práci a môžeme mať problémy so závislosťami.

  Silná energia od matky nám pomôže byť jemnými a láskavými ľuďmi, pomáha nám s udržiavaním dobrých vzťahov, pomáha nám prijímať to, čo život prináša. Jej nedostatok nám priťahuje problémy vo vzťahoch k iným i k sebe, sme náchylní k chorobám.

  Pomocou konštelačných a meditačných cvičení popracujeme na našich hlbokých presvedčeniach. Tým, že sa otvoríme energii našich rodičov s láskou, dovolíme, aby sa v našich životoch udiali zázraky.

  Pre účasť nie sú nutné predchádzajúce skúsenosti s konšteláciami alebo meditáciami. Nebudeme stavať jednotlivé konštelácie.

  Zdieľať

  Aby sme urobili zmenu, musíme veriť vo svoju schopnosť zavŕšiť ju a správať sa tak, akoby zázraky boli naozaj možné.

  John Gray, PH.D.