Pre ďalšie informácie volajte: 0905 261 710

Iné akcie - semináre

Pozývam Vás na seminár z cyklu Premeny

Schudnime!

Chudnutie začína v hlave!

 • Vyjadrenia zúčastnených z predchádzajúceho seminára "Schudnime!"
 • Seminár je určený mužom, ženám, dospelým aj dospievajúcim. Je zameraný na premenu našich bunečných spomienok a tých presvedčení, ktoré spôsobujú našu nadváhu. Tieto spomienky a presvedčenia sú ukryté v našom hlbokom nevedomí, hoci si ich neuvedomujeme, napriek tomu nám bránia v schudnutí.

  Na seminári budeme pracovať na troch oblastiach:
  V prvej časti sa zameriame na genetické spomienky. Sú to spomienky našich predkov nazhromaždené v kolektívnom nevedomí nášho rodu, ktorí počas svojho života zažili vojnu, okupáciu, strádanie. Ak poznáte niečo z nasledovného správania, možno za to môže telesný aj psychický stres prežitý našimi predkami uložený v našich bunečných spomienkach: musíte mať doma plnú špajzu alebo chladničku, musíte jesť dovtedy, kým nemáte úplne plný žalúdok, ak sa dostanete k jedlu, nemôžete si pomôcť a musíte jesť, máte nelogický strach, že na dovolenke alebo služobnej ceste budete hladovať, po príchode na neznáme miesto vás zaujíma, kedy a kde budete jesť ...
  V druhej časti sa zameriame na spomienky z minulých životov. Posvietime si na tie, ktoré sa spájajú s obdobím nášho hladovania alebo prežierania sa.
  V tretej časti budeme pracovať na našich presvedčeniach ako: po štyridsiatke sa priberá, vekom sa spomaľuje metabolizmus, my to máme v rode, silná bola mama aj babka, musíme jesť iba správne potraviny a v správnu dobu, od chleba sa priberá ... a na iných.

  Pomocou konštelačných a meditačných cvičení prepneme tieto spomienky a presvedčenia tvorivým spôsobom, aby nás prestali negatívne ovplyvňovať. Nebudeme stavať jednotlivé konštelácie, napriek tomu pôjdeme do hĺbky.

  Pre účasť nie sú nutné predchádzajúce skúsenosti s konšteláciami či meditáciami.

  Zdieľať

  Aby sme urobili zmenu, musíme veriť vo svoju schopnosť zavŕšiť ju a správať sa tak, akoby zázraky boli naozaj možné.

  John Gray, PH.D.